Serbian English
  • ARTIMEDIA PROMOTION

ARTIMEDIA PROMOTION & PARTY EVENT

17.05.2011

Srednja škola ARTIMEDIA obeležila je svoju prvu godinu rada u četvrtak 05.05.2011. godine, programom koji odražava svu ekskluzivitet, specifičnost i originalnost škole i njenih programa nastalih zajedničkim naporom Ministarstva prosvete Republike Srbije, odnosno Zavoda za unapređenje obrazovanja i vaspitanja i stručno-kreativnog tima ARTIMEDIJE.
    Tim povodom, u ekskluzivno namenski projektovanoj zgradi škole na Senjaku, upriličena je svečanost kojoj su prisustvovali akademici, predstavnici fakulteta, osnovnih i srednjih škola, javne i medijske ličnosti  kao i gosti iz regiona.
    Uz prigodan koktel i dobru muziku benda Filip Pat & Untouchables, zabava je potrajala do kasnih večernjih sati.